Tepe Prime Avenue

Ankaralıların buluşma noktası: Tepe Prime Avenue

Ankara’nın sosyal yaşamına farklı bir bakış açısı getiren  Tepe Prime Avenue, çeşitli damak zevklerine hitap eden kafe, restoranlara ve eğlence mekânlarına ev sahipliği yapıyor.

Açıldığı günden bu yana Ankaralıların buluşma noktası haline gelen Tepe Prime Avenue, özgün mimarisi ve açık hava konseptiyle ziyaretçilerinden tam not alıyor.

Eskişehir Yolu üzerinde yer alan Avenue, lokasyon avantajı, kolay ulaşımı ile hem gece hem de gündüz vazgeçilmez mekânlar arasındaki yerini koruyor.

Günlük ihtiyaçların karşılandığı, yemek ve eğlence mekânlarının açık havada buluştuğu Tepe Prime Avenue, ışıklı ve müzikli su gösterisi gerçekleştirilen havuzun ve büyük bir sahnenin yer aldığı meydanıyla konser, gösteri, festival gibi aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Agora fikrinden hareketle tasarlanan Tepe Prime Avenue, içerisindeki mekânlara farklı yönlerden ulaşılmasıyla özel peyzaj düzenlemeleriyle mimari farklılıklar taşıyor.

Sektörde önemli lezzet duraklarına ev sahipliği yapan ve seçkin birçok markayı Ankaralılarla buluşturan Avenue, kaliteli eğlence anlayışına hitap eden özel alternatifleri de bir arada sunuyor.

Bir rezidans ve iki iş merkezi bloğunun ortasında yer alan Avenue, ücretsiz açık ve kapalı otoparkı, engelli ziyaretçiler için kolay ulaşım ve otopark imkânı, güvenli ve nezih ortamıyla yaz kış Ankaralılar için eşsiz bir buluşma alternatifi olmaya devam ediyor.

https://www.tepeprime.com.tr