Tepe Nautilus

İstanbul’un tam kalbinde alışveriş, eğlence ve keyif dünyası

Eylül 2002 tarihinden bu yana İstanbul’un gözde yerleşim alanlarından Kadıköy’de faaliyet gösteren Tepe Nautilus, Avrupa ve Anadolu yakasının bağlantı noktasındaki merkezi konumu ile İstanbullular için keyifli bir buluşma noktasıdır.

Çatısı altında buluşturduğu moda perakendesi, spor, teknoloji, kişisel bakım, anne-bebek ihtiyaçları, ev dekorasyonu kategorilerinde ulusal ve uluslararası birçok markayla beraber, sinema salonları, spor merkezi, eğlence alanları, cafe ve fast- food seçeneklerini içeren restoranları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ziyaretçilerine keyifli ve rahat bir yaşam alanı sunmaktadır.

Marmaray ve Anadolu yakası metro hattının kesişme noktası olan Ayrılık Çeşmesi Durağı’nda, İstanbul’un ve Kadıköy’ün kalbinde misafirlerine ulaşım kolaylığı da sunan Tepe Nautilus, sosyal faaliyetleri ile de bölgenin çekim merkezidir. 7’den 70’e her yaştan ziyaretçisini, konserlerden atölyelere, söyleşilerden sergilere, tiyatro gösterilerinden kazandıran satış kampanyalarına kadar düzenlediği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle ağırlamaktadır.

https://www.tepenautilus.com