Ege Perla

Ege’nin incisinde yeni bir yaşam deneyimi

İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında keyifli bir yaşam alanı oluşturan, ünlü mimar Emre Arolat imzalı Ege Perla, Ege’nin incisi İzmir’de Eylül 2017’de kapılarını açmıştır. Bölgenin ilk karma projesi olan Ege Perla, rezidans, konut bloğu ve alışveriş merkezi ile tam bir yaşam alanı olarak kurgulanmıştır.

18.392 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Ege Perla, yarı açık mimarisiyle sunduğu %100 taze hava konforu, peyzaj düzenlemeleri ve açık havada konumlandırılmış çocuk oyun parkıyla bölgenin dikkat çeken projeleri arasında yer almaktadır. 23.197 metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, seçkin markalara ev sahipliği yapmaktadır.

Bünyesinde yer alan MacFit’in yanısıra Mozart PSM gibi çok sesli müzik, tiyatro, opera ve bale gibi çağdaş sanat dallarını yaygınlaştırmak ve sevdirmek, uluslararası standartlara taşımak amacıyla yola çıkmış bir sanat ve eğitim kurumu da bulunan Ege Perla, sanata verdiği değer ile dikkat çekmektedir.

2018 yılında dünyanın önde gelen işletme ödülleri yarışması Stevie Awards’tan dört kategoride bronz ödül kazanan ve 2017 yılında gayrimenkul sektörünün prestijli yarışması Sign of City Awards’ta 2 kategoride ödüle layık görülerek Sign of the City seçilen Ege Perla’nın AVM ve varlık yönetimi ile konut ve ofis bloklarının yönetimi Tepe Emlak Yatırım tarafından üstlenilmiştir.

 

https://www.egeperla.com.tr