Bilkent Station

Bilkent Station: Ankara’nın en gözde gastronomi durağı

Bilkent Center, 2015 yılında açılan Bilkent Station’ı Ankaralılarla buluşturarak Ankara’nın en önemli gastronomi merkezi haline gelmiştir. Bilkent Station; birbirinden lezzetli yiyeceklerin yer aldığı kafe, restoran, eğlence mekânları ve çocuk-aile kulübü ile her yaştan insanın keyifli vakit geçireceği bir buluşma noktasına dönüşmüştür.

Şehrin en prestijli lokasyonlarından biri olan Bilkent bölgesinde yer alan ve farklı mimarisiyle dikkat çeken Bilkent Station, keyifli ortamı kadar sosyal aktiviteleriyle de Ankara’nın en önemli adreslerinden biri olmuştur.

Bilkent Station günün telaşı içinde, insanların sohbet edecekleri, eğlenecekleri, bazen canlı müzik dinleyip bazen de kitap okuyacakları, arkadaşıyla sohbet edecekleri, soluklanacakları bir duraktır. Tıpkı bir istasyon gibi farklı yolcular, burada geçirecekleri zamanda farklı yolculuklara çıkmaktadır.

Dünya mutfaklarından oluşan marka karması, farklı konseptlere sahip kafe, restoran, eğlence mekânları ve çocuk-aile kulübü ile gar görünümündeki özel mimarisi, ferah, yüksek tavanlı kapalı alanları, açık terasları, yatay ve dikey peyzaj alanları ile Bilkent Station, şehrin en gözde gastronomi durağı olmayı başarmıştır.

https://www.bilkentstation.com.tr